Witajcie!!! : )

Witajcie Kochani!

Dawno mnie nie było! Ale wracam z nowymi, zdrowymi przepisami i  nową kuchnią, bez glutenu i produktów mlecznych.

Zawsze starałam się odżywiać zdrowo i zwracałam uwagę na to co jem. Od 3 lat nie jem mięsa a od roku zrezygnowałam z produktów mlecznych. I nie dla mojego widzi mi się czy mody lecz z powodów zdrowotnych. Dlatego będę się dzielić z Wami moimi przepisami i moim doświadczeniem. Będę pisać o podstawach zdrowego żywienia, ale też jaką ważną role odgrywa w naszym zdrowiu ruch, odpoczynek, medytacja, joga, spacery i pozytywne myślenie.

Nie jest łatwo zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia kulinarne, dlatego zmiany trzeba wprowadzać powoli i stopniowo a także mieć motywacje, mam nadzieje ze mój blog i moje wpisy pomogą Ci w tym. Trzymam kciuki.

***********************************************************************************

Hello !!!

I’ve been away for a long time. I’m coming back with new, healthy recipes without gluten and dairy products. I have always tried to eat healthy and pay attention to what I eat. I have not eaten meat for 3 years and I gave up dairy products for a year. And it’s not becaue of today’s fashion or tends but for health reasons.

Therefore, I will share my recipes and my experiences with you. I will write about the basics of healthy nutrition, but also about the important impacts of movement, rest, meditation, yoga, walking and positive thinking. It is not easy to change your culinary habits, so you need to make changes slowly and gradually and have motivation to do so!

I hope my blog and my entries will help you with this. Fingers crossed xxx

Love,

Aneta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s